Coraz więcej ludzi chciałoby pić alkaliczną, zjonizowaną wodę, która ma dobry wpływ na zdrowie.

Eksperci znaleźli rozwiązanie tych dwóch fenomenalnych technologii wodnych. Teraz możesz mieć idealnie czystą i doskonale zdrową wodę do picia jak i do kąpieli.

Przy pomocy systemu odwróconej osmozy / remineralizatora występuje odpowiednia filtracja dla większości jonizatorów wody.

Ten system odwróconej osmozy jest wyposażony w zrekonfigurowane filtry R / O, aby zapewnić najlepszy możliwy system osmozy, a dodatkowo jest wyposażony w profesjonalną specjalną pompę permeatu. Nowoczense urządzenie [Permeate Pump] jest zwykle odprowadzane przez energię hydrauliczną wody solankowej. Siły pompy permeatu, nazywane również „permeatem” w zbiorniku magazynowym. Znacznie poprawia również efektywność produkcji wody do O / R, zmniejszając ilość ścieków nawet o 80%.

Standardowa jednostka odwróconej osmozy jest sterowana przez automatyczne wyłączanie, które ma ciśnienie 40 funtów na cal kwadratowy [40 psi]. Z pompą permeatu zbiornik nie musi się wyłączać, dopóki nie osiągnie 60 [tj. 60 psi]! Jest to ciśnienie 40 psi, takie jak studnie niskociśnieniowe.

Korzyści dla nas jako konsumentów:

  • do 4 razy szybsza produkcja wody / wody
  • znacznie wyższe ciśnienie
  • najwyższa jakość wody
  • wydłużony okres eksploatacji filtra / membrany

Aby system RO działał na optymalnym poziomie, jego filtry należy wymieniać raz w roku. Dodatkowo membrana RO powinna być wymieniana co dwa lata. Bardzo ważne, że filtr remineralizatora może wymagać częstszej zmiany. Powinniśmy testować swój odmłodzony filtr co sześć miesięcy … aby mieć pewność, że żadna część nie wymaga wymiany.

Jonizację R / O i wodę często uważa się za polarne przeciwieństwa. Woda R / O i mineralizacja alkaliczna. Negatywny wpływ bardziej kwaśnych chemikaliów (stres, złe jedzenie i brak zdrowych ćwiczeń) jest oczywisty. Ponadto wielu ekspertów w dziedzinie zdrowia uważa, że ​​woda bez minerałów może być niebezpieczna i prowadzić do demineralizacji organizmu. Cząsteczki czystej wody zapewnia nam odwrócona osmoza. Obejmuje to płukanie korzystnych minerałów alkalicznych, co jest szkodliwe dla naszej delikatnej równowagi kwasowo-zasadowej.

Z węglem po filtrze woda pitna jest usuwana z pozostałości rozpuszczonych gazów, woda ma łagodny smak. Po pełnym odsaleniu wody na membranie woda dostaje się do mineralizatora zestawu minerałów i pierwiastków śladowych potrzebnych organizmowi.

Dla wygody konsumenta i filtr mineralizujący odwrócona osmoza jest wyposażona w wodę pitną z podwójnym kranem – do oczyszczania i do oczyszczania solanki. Należy zauważyć, że mineralizator nasyconej wody powinien stać przez pewien czas; odpowiednio charakterystyczny smak to tylko pierwsza porcja 150-200 ml żurawia „mineralnego”. Na następną porcję wody mineralnej poczekaj, aż kompozycja mineralna nasycona wodą.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak działa odwrócona osmoza, odkryj odpowiedni system filtracji wody dla Ciebie lub dodaj popularne akcesoria do istniejącego systemu odwróconej osmozy (RO),Prawdopodobnie jesteś tutaj, ponieważ chcesz bezpiecznej, zdrowej wody pitnej dla siebie i swojej rodziny. Odwrócona osmoza jest najskuteczniejszym sposobem oczyszczania wody z kranu, ale wybór odpowiednich opcji dla pierwszego systemu odwróconej osmozy może być nieco przytłaczający. Wyprowadziliśmy niepewność z procesu, badając kompletne przeglądy odwróconej osmozy, oceniając najlepsze systemy i porównując najnowsze funkcje uzdatniania wody.