Udrażnianie Rur – Natychmiastowe udrażnianie rur w Warszawie!

Usuwamy skutecznie zatory i zapewniamy płynność Twojego systemu kanalizacyjnego. Zaufaj naszej sprawdzonej ekipie specjalistów i ciesz się pełnym komfortem użytkowania. Oferujemy konkurencyjne ceny i gwarantujemy szybką reakcję na Twoje zgłoszenie. Zadzwoń już teraz i zapomnij o problemach z rurami! Udranianie rur spiralą lub udrażnianie rur sprężyną elektryczną zapewni CI spokój na długi czas.

 

 

Toaleta myjąca

– urządzenie wc z funkcja higieny.

Toalety myjące coraz częściej stają się wyposażeniem naszych domach. Są one bowiem niezwykle wygodne, wyposażone w nowoczesne rozwiązania, a przy tym stanowią eleganckie uzupełnienie przestrzeni łazienkowej. To, co jeszcze wczoraj wydawało nam się przemijającą modą, dzisiaj okazuje się być rozwiązaniem poprawiającym codzienny poziom komfortu, samopoczucia i higieny. Toaleta myjąca to połączenie miski ustępowej z funkcją bidetu. Jedną z istotnych jej zalet jest fakt, że nie wymaga absolutnie żadnego dodatkowego miejsca ani przeróbek instalacji wodno-kanalizacyjnej. Bez problemu można wymienić obecną toaletę na nowocześniejsze rozwiązanie, zapewniające komfort i świeżość.Na uwagę zasługuje technologia natrysku WhirlSpray, która jest chroniona przez Geberit patentem. Strumień wody wydobywający się z dyszy jest rotacyjny i dynamicznie napowietrzony, co zapewnia wyjątkowo dokładne i delikatne mycie.

Obecnie toalety myjące wyposażone są w wiele dodatkowych funkcji, niezwykle wygodnych w codziennym użytkowaniu, m.in. odciąg zanieczyszczonego powietrza, suszenie, a nawet automatyczne otwieranie pokrywy deski sedesowej.
Innowacyjne rozwiązania przemycają do domu nieco więcej wolnego czasu, odejmują część mozolnych obowiązków związanych ze sprzątaniem i zapewniają sporo wygody. Spotykamy je zazwyczaj w kuchni czy salonie, gdzie przybierają postać nowoczesnych sprzętów elektronicznych wyposażonych w niezawodne funkcje, choć coraz częściej bronią też posesji przed intruzami, gwarantują przyjemny nastrój na tarasie czy zapewniają higienę i komfort w toalecie.

Kurtyna Wodna

– do ogrodu, domu, biura.

Zestaw kurtyny wodnej zapewnia odświeżenie w gorące dni, obniżając temperaturę nawet o 6°C. Rozpylana mgiełka wodna unosi się w powietrzu niczym chłodna zasłona.
System można w prosty sposób podłączyć do kranu za pomocą zintegrowanego elementu podłączeniowego OGS. Dysza zamgławiająca z szybkozłączem ze stopem na końcu węża zapobiega wyciekaniu wody.
W upalny letni dzień szukamy nie tylko cienia, gdy słońce praży niemiłosiernie, ale także orzeźwienia. Pod parasolem, czy pergolą trudno o ochłodę. W letnie upały doskonale sprawdzi się innowacyjne rozwiązanie, jakim jest kurtyna wodna. Przyniesie orzeźwienie, tworząc prawdziwie wakacyjny nastrój w przydomowym ogrodzie lub na tarasie.

Inteligentna Deszczownica Led

Pierwsza na rynku, inteligentna deszczownica z wbudowanymi diodami LED Duomo Luce (z włoskiego światło). Model DS 1240 o wymiarach 40 x 40 cm, wyposażony w aż 48 diod LED, co daje bardzo intensywny strumień światła i niesamowity efekt wizualny.
Dostępne na rynku deszczownice LED starszych generacji są ALBO wyposażone w zaledwie kilka (od 6 do max. 12) LED-ów i są zasilane jedynie ciśnieniem wody ALBO wyposażone w kilkanaście – kilkadziesiąt diod LED, ale wymagają one zasilania z sieci elektrycznej.
W pierwszym przypadku efekt wizualny jest relatywnie słaby ze względy na małą ilość wbudowanych w deszczownicy punktów świetlnych LED, w drugim z kolei światło będzie zdecydowanie mocniejsze, ale montaż takiej deszczownicy jest bardzo kosztowny, ze względu na konieczność kucia w ścianach w celu doprowadzenia kabli elektrycznych do deszczownicy, a ponadto ten typ deszczownic nie zmienia koloru światła pod wpływem aktualnej temperatury wody, tylko wyświetla z góry zaprogramowane sekwencje kolorów albo świeci tylko w jednym kolorze.
Deszczownice Led łączą one w sobie obie wyżej wspomniane funkcje, a mianowicie wyposażone są w od 48 aż do nawet 96 wbudowanych diod LED dzięki czemu efekt kolorowo podświetlonej wody jest bardzo intensywny, a JEDNOCZEŚNIE do ich zasilania nie jest potrzebne podłączenie do instalacji elektrycznej budynku, ponieważ prąd niezbędny do świecenia LED-ów jest generowany wyłącznie przez ciśnienie przepływającej przez deszczownicę wody, jak RÓWNIEŻ są wyposażone w inteligentny czujnik termiczny, który dopasowuje kolor światła emitowanego przez LED-y do aktualnej temperatury wody :
– woda zimna : światło niebieskie
– woda letnia : światło zielone
– woda gorąca : światło czerwone
Dzięki temu rozwiązaniu od razu po włączeniu wody użytkownik wie jaka jest jej temperatura. Jest to szczególnie istotne w przypadku małych dzieci i osób starszych eliminując prawie do zera ryzyko przypadkowego poparzenia.
Deszczownica jest wykonana z najwyższej jakości stali nierdzewnej, wypolerowana na lśniący połysk oraz pokryta galwanicznie potrójną warstwą lustrzanego chromu.

 

Do deszczownicy należy zastosować odpowiednie ramiona, zasilające deszczownicę w wodę.